About Us

Кований ексклюзив: ми вчимо метал співати

Якщо архітектура — це музика, що застигла у камені, то художня ковка — це пісня, втілена в кожній металоконструкції.

Коваль — ремісник з душею художника

Ми багато років уже вивчаємо метал, намагаючись осягнути його душу, навчитися розуміти його характер. Заради цього ми неодноразово брали участь у фестивалях. Спілкуючись з українськими та іноземними митцями, ми все глибше вивчали художнє кування, осягаючи його як науку і як мистецтво.

Завдяки цьому вже майже два десятиріччя ми маємо змогу пропонувати нашим замовникам купити ковані вироби, подібних до яких у світі більше не буде. Кожнанашаробота — справжній ексклюзив. Ми не можемо виготовити два однакових для різних клієнтів. То був би для нас справжній шокінг.

Для нас кожне замовлення — це неповторна сторінка у творчій біографії майстрів. Своєю роботою ми даруємо людям радість від можливості доторкнутися до дива, створеного руками майстрів.

Купити ковані вироби, створені на віки

Розуміння металу та його таємниць дозволяє нам створювати металоконструкції, що будуть непідвладні рокам.Нашими виробами будуть милуватися не лише люди, що замовили їх, а навіть їхні нащадки. Під час оформлення замовлення ми з’ясовуємо умови, під які виконується художнє кування. Відповідно підбираються сам метал, способи його обробки й захисту.

У нас можна замовити ворота й деталі інтер’єру

Ковка на присадибній ділянці

Ковані огорожі або металеві елементи, що прикрашають паркани з інших матеріалів — справжня класика жанру, особливо красиві металеві ворота. Сьогодні все частіше замовляють різноманітні вироби з металу для оформлення присадибних ділянок. Це можуть бути невисокі парканчики довкола клумб, металоконструкції для садових лав чи бесідок, оздоблення для фонтанів чи штучних ставків, ковані ганки… Важко навіть просто перерахувати об’єкти, які художнє кування здатне зробити не просто привабливішими зовні, а й набагато затишнішими.

На присадибній ділянці кожну будову можна перетворити на справжнійексклюзив. Навіть вольєр для собаки-охоронця може бути не лише міцним, але й красивим.

Для інтер’єру

Ковані металеві вироби не будуть зайвими і всередині вашого будинку. Перш за все, на думку спадають металоконструкції для оздоблення внутрішніх сходів. Зрозуміло, що підхід до їхнього проектування й виготовлення зовсім інший, ніж той, що прийнятний для ґанків та інших зовнішніх конструкцій.

Сьогодні набувають популярності різноманітні світильники й інші ковані вироби, здатні надати самобутності й неповторності інтер’єру приміщення.

Якщо ви переймаєтеся проблемами захисту приміщення від небажаного проникнення ззовні, художнє кування здатне перетворити металеві решітки на вироби мистецтва. Це дозволить вам не почуватися в’язнем у власній оселі.

Художні вироби

У нас можна не просто замовити ворота чи інші красиві вжиткові вироби. Ми можемо виготовити й справжні витвори ковальського мистецтва. Різноманітні скульптури, барельєфи стануть справжньою окрасою присадибної ділянки, дачі чи навіть вітальні.

Ми зможемо втілити в металі будь-які ваші фантазії. Гарантуємо, що це буде красиво, надійно й ексклюзивно.Як нова пісня…

Back call